Oyun 0

Super Mario Run Rekorla Başladı

Efsane oyun Super Mario`nun mobil cihazlar için geliştirilen versiyonu Super Mario Run ilk olarak App Store, yani iOS kullanıcıları için yayınlandı. Oyun ilk çıkış gününde yaklaşık 3 milyon kez indirildi ve daha önce bu alanda rekoru elinde bulunduran Pokemon Go`u ezici bir üstünlükle geçmiş oldu. Pokemon Go, ilk çıkış gününde 900 bin kez indirilmişti.

Pokemon Go 3. gününde 5.5 milyon kez indirilmişti. Super Mario Run serisinin ise ne kadar indirme sayısına ulaşacağı merak konusu.

Pokemon Go ilk çıkış yaptığında üç ülkede çıkış yapmıştı, Super Mario Run ise ülkemizinde aralarında bulunduğu 150 ülkede çıkış yaptı. Pokemon Go ise hala ülkemizden resmi olarak indirilemiyor.

Super Mario Run şuan için App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor ve herhangi bir ücret ödemeden üç bölüm oynanabiliyor. Üç bölümün ardından diğer bölümleri oynamak için 27 Tl lik bir ödeme yapmak gerekiyor. Super Mario Run şuan sadece App Store için indirilebilir durumda ve Android versiyonunun 2017 yılı içerisinde gelmesi bekleniyor.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir